Retinol Clearing Oil

AKNÉ + STÁRNUTÍ, dva problémy, jedno řešení

Moderní způsob života klade neuvěřitelné nároky na naši biologii, která se od doby kamenné příliš nezměnila, a mnoho z nás zažívá chronický stres a hormonální nerovnováhu. 

V NOVINCE - Retinol Clearing Oil, se poprvé spojují dvě obrovské síly v jednom složení: Kyselina salicylová, která rychle čistí záněty a předchází jejich vzniku, a účinný, postupně uvolňovaný retinol, jenž pomáhá zmírnit vzhled jemných linek, vrásek a hyperpigmentace. A co je nejlepší, tento vysoce účinný olej pro noční péči obnovuje pleť přes noc, čistí ji a redukuje známky předčasného stárnutí během 7 dní.

Se silou fytolipidů blízkých pleti: Retinol Clearing Oil představuje systém lipidů, který aktivně vyživuje díky arganovému, šípkovému a jojobovému oleji. Pomáhá tak dosáhnout optimálních výsledků, minimalizovat podráždění a podpořit zdravě zářivý vzhled pleti.

hlavní účinky

  • Ošetřuje zanícená místa a také viditelné známky předčasného stárnutí pleti.
  • Obnovuje a zklidňuje pleť přes noc.
  • Zajistí čistší a zářivější pleť po ránu.

klíčové složky

  • Postupně uvolňovaný retinol (vitamín A): pomáhá zvýšit odolnost pleti a zmírnit vzhled jemných linek, vrásek a hyperpigmentace.
  • Kyselina salicylová: betahydroxykyselina, která podporuje přirozenou exfoliaci a zmírňuje tak záněty a podporuje čištění pleti.
  • Arganový, šípkový a jojobový olej: jsou zdrojem lehounkých, pleti prospěšných fytoaktivních lipidů, které zklidňují a vyživují pleť.

použití

Stiskněte a uvolněte knoflík, aby se naplnilo kapátko. Po večerním čištění stiskněte šetrně knoflík a naneste si do dlaně 6-10 kapek. Rozetřete po pleti obličeje a krku, vyhněte se přitom očním partiím.

velikost

30 ml

2 590,00 Kč