KOSMETICKÉ OŠETŘENÍ DERMALOGICA

Krásná pleť je zdravá pleť ! Před prvním ošetřením kosmetikou dermalogica provedeme zdarma tzv. FaceMapping, kdy vám kosmetická terapeutka dermalogica expert provede analýzu Vaší pleti v jednotlivých partiích obličeje. Na základě tohoto FaceMappingu vám doporučíme nejvhodnější přípravky pro Vaši pleť jak pro profesionální ošetření, tak pro domácí péči. Produkty Dermalogica si  u nás můžete i  nakoupit.

Po telefonické konzultaci Vám produkty i zašleme poštou.

Nová ošetření dermalogica jsou tvořena 10 minutovými moduly. Každý terapeut sestaví komplexní proceduru na základě analýzy Face Mapping a přizpůsobí ji aktuálním potřebám pleti.                                                                   Dermalogica je nejdůvěryhodnější, nejpoužívanější a nejdoporučovanější značkou odborných pleťových terapeutů na celém světě.

Dermalogica je:

vegan - friendly

cruelty - free - certifikáty organizace Leaping Bunny a PETA

bez umělých parfemací a barviv

bez parabenů, bez alkoholu, bez lanolinu, bez minerálních olejů a bez lepku

ProSkin 30 dermalogica - (30 min.) Modulové ošetření značky dermalogica zaměřené na specifické problémy s vaší pletí. Ať už nemáte čas , nebo se zkrátka chcete zaměřit na specifický problém, naše na míru připravené ošetření je přesně to co hledáte.

ProSkin 60 dermalogica - (60 min.) Komplexní ošetření pleti, které je pokaždé jedinečné. Individuální , senzorické ošetření zahrnující profesionální aktivní produkty, specifické techniky a nejmodernější technologie.

TopSkin dermalogica - (80 min.) Jedna procedura, stovky možností. Ošetření, které je pokaždé jiné a vždy s maximálním účinkem. Individuální, senzorické ošetření zahrnující profesionální aktivní produkty , specifické techniky, nejmodernější technologie a relaxaci.

Kosmetika dermalogica je ve světě často nazývána kosmetikou hollywoodských hvězd. Oblíbili si ji totiž hvězdy jako Madonna, Victoria Beckham, Reneé Zellweger a další.

FaceMapping - zdarma (5 minut)

Face Mapping a konzultace - ( 20 - 30min ) - 600 Kč  (v případě koupě produktů zdarma)

Ošetření kosmetikou Dermalogica (cca 100 minut) - 2.750,-Kč

Ošetření kosmetikou Dermalogica TopSkin (cca 80 minut) 2350,-Kč

Ošetření kosmetikou dermalogica ProSkin 60 (cca 60 minut) - 2050,-Kč

Ošetření ProSkin 30 dermalogica (cca 30 minut) - 1450,-Kč

Chemický peeling Dermalogica - 2.350,- Kč

Chemický peeling pro oční okolí - 600 Kč

Mikrojehličkování ( cca 60min ) - 3350,- Kč

Nanojehličkování ( cca 60min )- 3350,- Kč