NOVINKY


Nevíte si rady se stavem vaší pleti a jak si o ni správně pečovat ? Chcete si pořídit produkty Dermalogica, ale nejste si jistá výběrem vhodných produktů ?  Trápí vás zhoršený stav pleti díky vnitřním vlivům i vlivům okolního prostředí a neustálého nošení roušky ? Než vás opět u nás přivítáme, nabízíme vám on line konzultace.

on line konzultace    

 30min  - 600 Kč   

( při nákupu produktů služba zdarma )

Z pohodlí vašeho domova se spolu spojíme prostřednictvím služby whats app, email, face time, podle toho co vám nejlépe vyhovuje.  

Projdeme spolu váš současný stav pleti a nastavíme co nejlepší režim v péči o pleť pro toto období. Provedeme důkladnou analýzu a doporučíme vhodné produkty na domácí použití. Při nákupu produktů od nás dostanete podrobný návod jak si o svou pleť krok po kroku pečovat. Ale tím to nekončí, na stavu vaší pleti nám záleží, zůstaneme s vámi v kontaktu a poradíme v každém ohledu s péči o pleť Dermalogica.

Objednávky na telefonním čísle : 420 608 08 04 77powerbright dark spot serum

Řešení pigmentových skvrn. PowerBright Dark Spot Serum sjednocuje nejednotný vzhled pleti a postupně mírní vzhled tmavých skvrn.

Složení přípravku obsahuje nejmodernější složky, které působí rychle, viditelně zmírňují vzhled tmavých skvrn během několika dní a zajišťují dlouhodobé účinky.

Aplikuje se každé ráno po čištění pleti a aplikaci tonika, nanesete dávku z jedné pumpičky, necháte vstřebat a aplikujete denní krém s SPF. Doporučujeme doplnit produktem Dynamic Skin Recovery SPF50.