NOVINKA Sensitive skin rescue kit

set produktů zaměřených na řešení specifických potřeb citlivé a reaktivní pokožky.

set obsahuje:

UltraCalming Cleanser, 50 ml - Jemný, čistící krém na gelové bázi pro citlivou pleť.

Použití: Naneste malé množství přípravku na mokrý nebo suchý obličej a jemně vmasírujte konečky prstů. Poté opláchněte vlažnou vodou, můžete také použít jemný kosmetický ubrousek. Dále pokračujte produktem Ultracalming Mist nebo dalšími doporučenými přípravky Dermalogica.

UltraCalming Mist, 50 ml - Extra jemný, čistící, zklidňující a ochranný tonik v mlze, kdykoli rychle zklidní a hydratuje citlivou pleť.

Použití: Aplikujte na obličej po čištění, holení pleti nebo při podráždění. Můžete aplikovat přímo do dlaní a vtlačit přímo do pleti. Je vhodný i pro tu nejcitlivější pokožku.

Dále pokračujte krémem Calm Water Gel nebo dalšími doporučenými přípravky Dermalogica.

Calm Water Gel, 15 ml - Ultra-lehký hydrogelový krém intenzivně zklidňuje a hydratuje i tu nejcitlivější pleť.

Použití: Aplikujte malé množství do dlaně a promnutím aktivujte. Jemně vtlačte do pleti obličeje a krku. Pro trvalou úlevu používejte dvakrát denně.

1 250,00 Kč

Tento set obsahuje cestovní velikosti kosmetických přípravků zaměřených na řešení specifických potřeb přecitlivělé a reaktivní pokožky. Jedinečný systém UltraCalming™ ulevuje pokožce od zarudnutí, pocitu pnutí a zanícení a zklidňuje její reakci na stresující faktory. Výsledkem je posílení obranyschopnosti pleti, která se poté dokáže vyrovnat s další zátěží.

Sada obsahuje:

Ultracalming Calm Water Gel, 10 ml

Ultracalming Cleanser, 50 ml

Ultracalming Redness Relief Essence, 50 ml

UltraCalming Serum Concentrate, 10 ml

Barrier Defense Booster VZOREK

Navštivte náš blog a zjistěte více o citlivé pleti.