redness relief essence - zklidňující esence

Dejte sbohem zarudnutí! 

Zvolte si variantu:

Cena od 520,00 Kč

Redness Relief Essence je lehký jako tonikum, ale zároveň koncentrovaný jako sérum, a jeho osvěžující složení viditelně a okamžitě zmírňuje zarudnutí, a celkově pomáhá snížit citlivost tím, že posiluje ochrannou bariéru pleti.

Redness Relief Essence je součástí UltraCalming™ řady se silně zklidňujícím účinkem, která ulevuje citlivé pleti od nejbolestivějších a navenek nežádoucích projevů, počínaje zarudnutím a dehydratací, po nepříjemné pocity, pálení a zklidnění poškozené bariéry.

Hlavní benefity

  • Zmírňuje projevy zarudnutí.
  • Zvyšuje míru hydratace a pomáhá posílit obrannou bariéru pleti.
  • Zklidňuje a upravuje rovnováhu pleti.

Hlavní složky

  • Extrakt z kořene lékořice (Glycyrhizátu draselného) zklidňuje podráždění.
  • Piperonyl Glucosid pomáhá snižovat míru zarudnutí.
  • Přirozené antioxidanty avenanthramidy odvozené z ovsa a betaglukan, společně s vitamínem E, pomáhají zklidnit pleť a ulevit od podráždění, zarudnutí a nepříjemných pocitů.
  • Extrakt ze šalvěje (Salvia Officinalis) podporuje regeneraci ochranné lipidové bariéry.
  • Šťáva z listů aloe vera (Aloe Barbadensis) hydratuje pleť a pomáhá ulevit od podráždění vzniklého v důsledku vysušení.

Použití: Před použitím dobře protřepejte. Po vyčištění naneste malé množství do dlaně a lehce vklepejte do vyčištěné pleti obličeje, krku a hrudi. Pro trvalý efekt úlevy používejte dvakrát denně.

S čím kombinovat: UltraCalming™ Cleanser, Barrier Defense Booster, Calm Water Gel.

Obsah: 150 ml a cestovní velikost 50 ml

Navštivte náš blog a zjistěte více o citlivosti pleti.

Složení: Water/Aqua/Eau, Aloe Barbadensis (Aloe) Leaf Juice, Avena Sativa (Oat) Kernel Flour, 1,2-Hexanediol PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Propanediol, Avena Sativa (Oat) Meal Extract, Hordeum Vulgare Powder, Salvia Officinalis (Sage) Leaf Extract, Dipotassium Glycyrrhizate, Piperonyl Glucoside, Lavandula Hybrida Oil, Hydroxyacetophenone, Eucalyptus Globulus Leaf Oil, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Lavandula Spica (Lavender) Flower Oil, Xanthan Gum, Citric Acid, Sodium Hydroxide, Linalool, Limonene, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate