dermalogica power rich, 50ml

Revoluční, maximálně intenzivní, pleť regenerující péče, která odvrací známky stárnutí pleti. Power Rich™ je kombinací třech technologicky vyspělých komplexů v jednom produktu. 

5 290,00 Kč

Power Rich™, napomáhá dramaticky odvrátit známky stárnutí a poškození pleti. Tato koncentrovaná péče je složena ze třech komplexů, které napomáhají vyhladit jemné linky, zvýšil elasticitu a pevnost pleti a udržovat vysoký stupeň hydratace. Tento přípravek lze použít jako tři v jednom: denní a noční krém, oční krém a sérum.

Balemí obsahuje pět individuálně balených tubiček k uchování maximální účinnosti aktivních ingrediencí.

Hlavní ingredience:

  • Fáze 1 - biostimulující rostlinné výtažky (extrakt pšeničného proteinu, lékořice, ořech kukui, bisabolol) - pomáhají předcházet ztrátě pevnosti, elastičnosti a dehydrataci pleti.
  • Fáze 2 - vyhlazení pleti bez obsahu kyselin (UGL komplex - glucosamin, urea, extrakt kvasnic a výtažek z mořských řas), extrakt z rýžových otrub - exfoliují a vyhlazují texturu pleti, intenzivně zpevňují pleť a odvrací známky stárnutí pleti způsobené sluníčkem, sjednocují tón pleti.
  • Fáze 3 - regenerátory pleti (mořská řasa Corallina Officinalis, Palmitoyl Pentapeptide-4) - zlepšují pevnost pleti a vyhlazují jemné i hluboké linky, napomáhají rychlejší stimulaci kolagenu a kyseliny hyaluronové v pleti.

Použití

Ráno a večer jemně naneste Power Rich na vyčištěnou pleť, obzvláště na místa s viditelnými známkami stárnutí, která potřebují navrátit pevnost a sílu. Počkejte 1 minutu, až se přípravek vstřebá, a poté naneste Dynamic Skin Recovery SPF50 jako podklad pod ranní make-up. Lze použít i na oční okolí.

Dále pokračujte doporučenými přípravky Dermalogica.