dermalogica overnight retinol repair 0,5%, 30 ml

Vysoce koncentrovaná noční retinolová péče, která zpevňuje a vyhlazuje pleť a výrazně redukuje známky stárnutí. Vhodný pro zralou a předčasně stárnoucí pleť. 

2 990,00 Kč

Retinol je jednou z nejúčinnějších a nejoblíbenějších přísad, která je uživateli vyhledávána a profesionály doporučována pro své schopnosti eliminovat viditelné vrásky, jemné linky i hyperpigmentaci. Studie prokázaly pozoruhodné schopnosti retinolu obnovovat strukturální celistvost pokožky. Koncentrovaný, přizpůsobitelný noční krém s retinolem urychluje obnovu pleti a eliminuje projevy stárnutí pleti.

Overnight Retinol Repair na rozdíl od ostatních přípravků s vysoce účinným retinolem obsahuje Buffer Cream - vyrovnávací krém, který umožňuje individuální regulaci a přizpůsobení použití přípravku pro maximální výsledky bez podráždění pleti. Jeho šetrné složení využívá těch nejjemnějších emulgátorů a zvláčňujících prostředků, které pleti pomáhají s aklimatizací na vysoce aktivní hladiny retinolu v přípravku Overnight Retinol Repair, čímž se minimalizuje relativně dlouhá aklimatizace, který je obvykle při použití retinolu nezbytná.

Hlavní ingredience: Microenkapsulovaný Retinol (0.5%), Askrobyl fosfát sodný, Palmitoyl Tripeptide-5, TAUT peptide, komplex bioenergizované mědi

  • Askrobyl fosfát sodný - stabilizovaná forma antioxidantu vitaminu C, která stimuluje syntézu kolagenu - pleť vypíná
  • Palmitoyl Tripeptide-5, TAUT peptide - skládají se z aminokyselin, přispívají k boji proti stárnutí pleti. Pleť revitalizují, přispívají k produkci kolagenu, zpevňují pleť
  • komplex bioenergizované mědi - zvyšuje biosyntézu elastinu, zlepšuje pevnost a hutnost pleti a snižuje viditelné jemné linky a vrásky

Použití: Připravte pleť na intenzitu přípravku smícháním 1 dávky (velikost hrášku) Overnight Retinol Repair se 3 dávkami Buffer Cream a aplikujte na pokožku obličeje, krku a dekoltu. Po aklimatizování pleti, můžete postupně zmenšovat dávku Buffer Cream. Vyhněte se očnímu okolí. Přípravek je určen pouze na noční použití.

Obsah: 30 ml

Upozornění! Tento produkt obsahuje vitamin A (Retinol). Pokud jste těhotná či kojící, konzultujte použití tohoto přípravku s vaším ošetřujícím lékařem. Během prvních dnů používání může dojít ke zvýšené obnově pokožky (mírné olupování pokožky), což je přirozeným procesem Retinolu. V případě zvýšené citlivosti, doporučujeme používat každou druhou noc v prvních dnech používání. Doporučujeme používat přípravky s SPF pro denní péči.